ZUZANA FOLDINOVÁ

                                                                                          finanční a mzdová účetní

 

Účetní služby, daňové poradenství,

        včetně daňových přiznání právnických osob ( PO )

                   i osob samostatně výdělečně činných ( osvč )

 

Moto :    Ikdyž nikdy nevíte, kdo má pravdu, vždy aspoň víte, kdo za věc zodpovídá

Nabízíme našim klientům kvalifikované účetní, daňové služby včetně  zpracování daňových přiznání pro OSVČ v Praze, Příbrami a okolí. To vše při využití moderních účetních a komunikačních technologií (možnost komunikace prostřednictvím Skype, předávání dokladů elektronickou poštou …) a zároveň kvalifikovaných profesních znalostí.

   Potřebujete se věnovat obchodu, tak ponechte oblast účetnictví a daní na odbornících. Šetřete čas a zvyšujte své zisky. Pomůžeme Vám s vedením účetnictví, daňové evidence a ušetříme Váš čas strávený s úředníky. Jsme tu pro Vás ne vy pro nás.


   Jsme tu i pro OSVČ (drobné podnikatele /živnostníky), kteří vedou daňovou evidenci nebo uplatňují výdaje paušálem. Je pro vás daňový systém složitý? S námi ho řešit nemusíte. Pamatujte, že dobrý účetní půl Vašeho zdraví. Jsme zde i pro ty, kterým čísla nic neříkají. Drobné podnikatele ( OSVČ) již nemusí trápit podávání daňového přiznání a hledání časové skuliny pro jeho vyplnění včetně podání ve svém naplněném pracovním týdnu. Zjišťování skutečností, podle kterých se zrovna daný rok vyplňování přiznání řídí. Stačí, když se stanou našimi klienty a my zajistíme vše potřebné v rámci stanovených termínů za příznivou cenu. Pak nás neváhejte oslovit. Poskytujeme rozsáhlou oblast poradenství v oblasti účetnictví a daní.

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.